Jauhesammutin Housegard 6 kg PE6HR-A
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Nexa, jauhesammutin 1 kg 8A
Nexa, jauhesammutin 6 kg 43A
Jauhesammutin, 2 kg
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sammutusvälineet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sammutusvälineet
-
alk. 45 €
Jauhesammutin 6 kg
-
alk. 80 €
Jalo Helsinki Phoenix, ensisammutin
-
alk. 8,90 €
Sammutuspeite, 120 x 180 cm
-
alk. 16 €
Brennenstuhl, sammutuspeite
-
alk. 15 €
Jauhesammuttimen teline 6 kg
-
alk. 15 €
Jauhesammutin, 1 kg
-
alk. 72 €
vidaXL Paloletkun suutin B-liittimellä
-
alk. 62 €
vidaXL Paloletkun suutin D-liittimellä
-
alk. 55 €
Osec 27A 183B, 6l neste/vaahtosammutin
-
alk. 38 €
Solstickan Design Palohuopa
-
alk. 53 €
Jokipiin Pellava Jugend pellava/valkoinen sammutuspeite rasiassa
-
alk. 45 €
Jokipiin Pellava Mänty, sammutuspeite
-
alk. 64 €
Sammutusspray Housegard AVD Lith-EX
-
alk. 4,60 €
Cederroth pelastuspeite
-
alk. 1,99 €
Suojus sammutuspeitteelle Housegard
-
alk. 49 €
HOUSEGARD HSGFIRESTOP SAMMUTUSSPRAY
-
alk. 18 €
First 1 Fire Fighter 650ml palosammutin
-
alk. 154 €
Nexa, jauhesammutin 6 kg 55A
Jauhesammutin Housegard 6 kg PE6HR-A
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7320890170601 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 45 €
Jauhesammutin 6 kg
-
alk. 80 €
Jalo Helsinki Phoenix, ensisammutin
-
alk. 8,90 €
Sammutuspeite, 120 x 180 cm
-
alk. 16 €
Brennenstuhl, sammutuspeite
-
alk. 15 €
Jauhesammuttimen teline 6 kg
-
alk. 15 €
Jauhesammutin, 1 kg
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sammutusvalineet/jauhesammutin-housegard-6-kg-pe6hr-a/10283937
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.