Braun MQ3020 Pesto P-Plus, sauvasekoitin
Braun MQ3020 Pesto P-Plus, sauvasekoitin osastosta Sauvasekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 51,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun Sauvasekoitin Multiquick 3 MQ3020WH Pesto - 700 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 51,99 € | 58,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BRAUN Puikkosekoitin MQ3020 Pesto P-PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 54,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sauvasekoitin MQ3020 Pesto P-PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,90 € | 75,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,98 €
51,99 €
54,90 €
69,90 €
Braun MQ3020 Pesto P-Plus, sauvasekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8021098770592 |
Teho | 700 W |
Valmistaja | Braun |
Nopeusasetukset | 2 kpl |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,90 €
Keskihinta
58,93 €
Alin hinta
51,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.