Braun MultiQuick 7 MQ 7035X, sauvasekoitin
Braun MultiQuick 7 MQ 7035X, sauvasekoitin osastosta Sauvasekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 84,63 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun Sauvasekoitin MQ7035X Handblender - 1000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 84,63 € | 91,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun MultiQuick 7 MQ7035X -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 106,90 € | 111,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sauvasekoitin Braun MultiQuick 7 MQ7035XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 109,00 € | 112,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Multiquick 7 Sauvasekoitin MQ7035XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 109,00 € | 113,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sauvasekoitin MQ7035X Premium 1000W lisävarusteineenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 164,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 91,62 €
84,63 €
106,90 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 112,99 €
109,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 164,20 €
159,00 €
Braun MultiQuick 7 MQ 7035X, sauvasekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8021098774620 |
Teho | 1 000 W |
Valmistaja | Braun |
Mitat | |
Leveys | 6,8 cm |
Korkeus | 39 cm |
Syvyys | 6,8 cm |
Paino | 0,86 kg |
Tilavuus | 0,6 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
113,71 €
Alin hinta
84,63 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.