Mustang Georgia XXL (601872), off-set savustin
Mustang Georgia XXL (601872), off-set savustin osastosta Savustimet ja sähkösavustimet nyt edullisimmin kaupasta Virtasenkauppa.fi hintaan 813 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Offset savustin Georgia XXL, MustangNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 813 € | 863 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Savustin Off-set Georgia XXL MustangNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 999 € | 1 059 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mustang Georgia XXL Offset -savustinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 000 € | 1 060 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 863 €
813 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 059 €
999 €
1 000 €
Mustang Georgia XXL (601872), off-set savustin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Mustang |
Lämpömittari | On |
Mitat | |
Syvyys | 70 cm |
Leveys | 192 cm |
Korkeus | 175 cm |
Kupu | On |
Hiiligrilli | On |
Valmistajan tuotesivu | https://mustang-grill.com/tuotteet/off-set-savustin-georgia-xxl/ |
EAN-koodi | 6410416018720 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 000 €
Keskihinta
937 €
Alin hinta
813 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.