- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Silitysraudat
- ›Philips GC5036/20, silitysrauta
Philips GC5036/20, silitysrauta
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Philips PerfectCare 6000 Series PSG6024/30, silityskeskus
Philips PerfectCare 6000 Series PSG6026/20, silityskeskus
Philips Azur 8000 Series DST8020/20, silitysrauta
Philips 7500 Series DST7511/80, silitysrauta
Philips Azur 8000 Series DST8030/70, silitysrauta
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Silitysraudat ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Philips PerfectCare 6000 Series PSG6024/30, silityskeskus
-
Philips PerfectCare 6000 Series PSG6026/20, silityskeskus
-
Philips Azur 8000 Series DST8020/20, silitysrauta
-
Philips 7500 Series DST7511/80, silitysrauta
-
Philips Azur 8000 Series DST8030/70, silitysrauta
-
Philips PerfectCare GC3920/20, silitysrauta
Katsotuimmat Silitysraudat
-
alk. 79 €
Stockholm Steamery Cirrus No.2, vaatehöyrytin
-
alk. 69 €
Braun FreeStyle 5 SI5037VI, silitysrauta
-
alk. 269 €
Singer ESP260T, höyryprässi
-
alk. 152 €
Philips GC7933/30, silityskeskus
-
alk. 60 €
Electrolux Refine 700 E7HS1-4MN, vaatehöyrytin
-
alk. 129 €
Philips 7000 Series STH7060/80, vaatehöyrytin
-
alk. 40 €
Tefal Pure Pop, vaatehöyrytin
-
alk. 60 €
SINI Silver Line Höyrysilityslauta
-
alk. 40 €
Braun TS320C TexStyle 3, silitysrauta
-
alk. 21 €
Severin BA3234, matkasilitysrauta
-
alk. 79 €
Tefal TI1200E1, silityslauta
-
alk. 70 €
Tefal Easygliss Eco FV5781E1, silitysrauta
-
alk. 88 €
Tefal Turbo Pro Anti-Calc FV5695E1, silitysrauta
-
alk. 121 €
Tefal Ultimate Pure FV9865E0, silitysrauta
-
alk. 122 €
Tefal Ultimate Pure FV9844E0, silitysrauta
-
alk. 123 €
Kärcher EasyFinish (2.863-310.0), silitysrauta
-
alk. 1449 €
Laurastar S Pure Plus, silitysjärjestelmä
-
alk. 50 €
Beper P204CAL001, silitysjärjestelmä
Philips GC5036/20, silitysrauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaTekniset tiedot | 3 000 W |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 79 €
Stockholm Steamery Cirrus No.2, vaatehöyrytin
-
alk. 69 €
Braun FreeStyle 5 SI5037VI, silitysrauta
-
alk. 269 €
Singer ESP260T, höyryprässi
-
alk. 152 €
Philips GC7933/30, silityskeskus
-
alk. 60 €
Electrolux Refine 700 E7HS1-4MN, vaatehöyrytin
-
alk. 129 €
Philips 7000 Series STH7060/80, vaatehöyrytin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/silitysraudat/philips-gc503620-silitysrauta/7444577
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.