Russell Hobbs Supreme 23971-56, silitysrauta
Russell Hobbs Supreme 23971-56, silitysrauta osastosta Silitysraudat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 29,26 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Russell Hobbs höyrysilitysrauta Ylimmän tason höyrypro 23971-56Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 29,26 € | 36,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Supreme Steam Pro silitysrautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Supreme Steam Pro höyrysilitysrauta 23971-56 (sininen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,95 € | 54,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,25 €
29,26 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 54,70 €
49,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,85 €
49,95 €
Russell Hobbs Supreme 23971-56, silitysrauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4008496881178 |
Valmistaja | Russell Hobbs |
Tekniset tiedot | |
Höyryteho | 40 g/min |
Höyrysuihku | 145 g/min |
Johdon pituus | 2 m |
Kalkinpoistomekanismi | On |
Kosteutussuihku | On |
Pystyhöyrytys | On |
Pystysuuntainen silitys | On |
Silitysraudan pohja | Keraaminen |
Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
Teho | 2 600 W |
Vesisäiliön tilavuus | 310 ml |
Termostaatin säätö | On |
Suihkepainike | On |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,95 €
Keskihinta
43,04 €
Alin hinta
29,26 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.