Tefal FV9835E0 Ultimate, silitysrauta
Tefal FV9835E0 Ultimate, silitysrauta osastosta Silitysraudat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 92,96 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tefal höyrysilitysrauta Viimeisin puhdas FV9835E0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 92,96 € | 99,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal FV9835E0 Ultimate Pure Purple -höyrysilitysrautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 99,95 € | 99,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal FV9835E0 Ultimate Pure Purple -höyrysilitysrautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal FV9845E0 Ultimate Pure Rosä© -höyrysilitysrautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 119,99 € | 124,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal - Ultimate Pure Steam Iron - Rose (FV9845E0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 115,00 € | 115,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,95 €
92,96 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 99,95 €
99,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,89 €
119,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 115,00 €
115,00 €
Tefal FV9835E0 Ultimate, silitysrauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3121040069271, 3121040070888 |
Valmistaja | Tefal |
Mitat | |
Leveys | 15 cm |
Korkeus | 16 cm |
Syvyys | 32 cm |
Tekniset tiedot | |
Höyryteho | 60 g/min |
Höyrysuihku | 260 g/min |
Kalkinpoistomekanismi | On |
Kosteutussuihku | On |
Pystyhöyrytys | On |
Pystysuuntainen silitys | On |
Silitysraudan pohja | Durilium |
Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
Teho | 3 200 W |
Termostaatin säätö | On |
Suihkepainike | On |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,99 €
Keskihinta
105,58 €
Alin hinta
92,96 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.