Adata XPG SX8200 Pro (2TB, PCIe M.2) ASX8200PNP-2TT-C, SSD-kovalevy
Adata XPG SX8200 Pro (2TB, PCIe M.2) ASX8200PNP-2TT-C, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 129,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ADATA XPG SX8200 Pro 2 Tt, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 129,90 € | 134,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
A-Data 2TB XPG SX8200 PRO SSD-levy, M.2 2280, PCIe 3.0, 3D TLC, 3500/3000 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-10 päivää | 134,90 € | 134,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
A-Data XPG SX8200 Pro SSD - 2TB - M.2 2280 (80mm) PCIe 3.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 141,47 € | 141,47 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,80 €
129,90 €
Toimitusaika 5-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,90 €
134,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 141,47 €
141,47 €
Adata XPG SX8200 Pro (2TB, PCIe M.2) ASX8200PNP-2TT-C, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaKapasiteetti | 2 000 Gt |
Valmistaja | Adata |
Mitat | |
Leveys | 22 mm |
Korkeus | 3,5 mm |
Syvyys | 80 mm |
Paino | 8 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2 milj. tuntia |
Kirjoitusnopeus | 3 000 Mt/s |
Lukunopeus | 3 500 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Muistin tyyppi | 3D TLC |
Valmistajan tuotesivu | http://www.xpg.com/us/feature/583 |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
Ohjain | SMI |
Liitettävyys | M.2 |
EAN-koodi | 4710273772875 |
Hintakehitys
Korkein hinta
141,47 €
Keskihinta
135,42 €
Alin hinta
129,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.