Crucial MX500 (1 TB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT1000MX500SSD1, SSD-kovalevy
Crucial MX500 (1 TB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT1000MX500SSD1, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 98,42 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Crucial MX500 SSD 2,5" - 250GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 98,42 € | 105,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial Mx500 Ssd-levy 1000gb 2.5"" Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 99,82 € | 105,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial 1TB MX500, 2.5" SSD-levy, 3D TLC, SATA III, 560/510 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 102,90 € | 102,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial MX500 1 Tt, SATA III, 2.5"" -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 104,90 € | 109,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Crucial MX500 1TB SATA 2.5 SSD (CT1000MX500SSD1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 105,05 € | 109,95 € | Katso tuotetta ▸ |
98,42 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 105,81 €
99,82 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,90 €
102,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,80 €
104,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,95 €
105,05 €
Crucial MX500 (1 TB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT1000MX500SSD1, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Crucial |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 7 mm |
Leveys | 69,85 mm |
Syvyys | 100 mm |
Kirjoitusnopeus | 510 Mt/s |
Lukunopeus | 560 Mt/s |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | http://www.crucial.com/usa/en/storage-ssd-mx500 |
Koko | 2,5 tuumaa |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
105,05 €
Keskihinta
102,22 €
Alin hinta
98,42 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.