Crucial P5 Plus (500 GB, M.2, PCIe) CT500P5PSSD8, SSD-kovalevy
Crucial P5 Plus (500 GB, M.2, PCIe) CT500P5PSSD8, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 62,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Crucial P5 Plus Ssd-levy 500gb M.2 2280 Pci Express 4.0 X4 (nvme)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 62,00 € | 67,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial P5 Plus SSD - 500GB - Ilman jäähdytyssiiliä - M.2 2280 - PCIe 4.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 62,42 € | 69,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial 500GB P5 Plus SSD-levy, M.2 2280, PCIe Gen4 x4, 6600/4000 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-10 päivää | 67,90 € | 67,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial CT500P5PSSD8 500 GB, PCIe 4.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 67,90 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Crucial P5 Plus 500GB NVMe PCIe M.2 SSD (CT500P5PSSD8)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 1.5.2024 | 93,85 € | 98,75 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,99 €
62,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,41 €
62,42 €
Toimitusaika 5-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,90 €
67,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,80 €
67,90 €
Toimitusaika saatavilla 1.5.2024
Hinta toimituskuluineen 98,75 €
93,85 €
Crucial P5 Plus (500 GB, M.2, PCIe) CT500P5PSSD8, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0649528906656 |
Valmistaja | Crucial |
Kapasiteetti | 500 Gt |
Kirjoitusnopeus | 4 000 Mt/s |
Lukunopeus | 6 600 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Valmistajan tuotesivu | https://www.crucial.com/ssd/p5-plus/ct500p5pssd8 |
SSD | On |
Liitettävyys | |
PCI-E | On |
M.2 | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
93,85 €
Keskihinta
70,81 €
Alin hinta
62,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.