HGST Ultrastar 7K2 (2 TB, SATA 6 Gb/s) HUS722T2TALA604 1W10002, kovalevy
HGST Ultrastar 7K2 (2 TB, SATA 6 Gb/s) HUS722T2TALA604 1W10002, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 136,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HGST 2TB Ultrastar, 3.5"", SATA, 7200rpm, 128MB - HDD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 136,90 € | 141,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HGST Ultrastar 7K2 2 Tt SATA-III 128 Mt 3,5" kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 142,99 € | 147,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wd Ultrastar Dc Ha210 512n 2tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 145,08 € | 151,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HGST Ultrastar 7K2 HUS722T2TALA604 - 2TB - Kovalevy - HUS722T2TALA604 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 145,44 € | 145,44 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Western Digital 2TB Ultrastar DC HA210, sisäinen 3.5" kiintolevy, SATA III, 7200 rpm, 128MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-8 päivää | 146,90 € | 146,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 141,80 €
136,90 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 147,89 €
142,99 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 151,07 €
145,08 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,44 €
145,44 €
Toimitusaika 6-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 146,90 €
146,90 €
HGST Ultrastar 7K2 (2 TB, SATA 6 Gb/s) HUS722T2TALA604 1W10002, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HGST, Western digital |
Välimuisti | 128 Mt |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,6 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 640 g |
Nopeus | 7 200 rpm |
Liitettävyys | SATA |
Virrankulutus (Idle) | 5,9 W |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 8,1 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.hgst.com/products/hard-drives/ultrastar-7k2 |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
EAN-koodi | 5706998649461, 5706998649485, 0829686005150, 4058154201398 |
Hintakehitys
Korkein hinta
146,90 €
Keskihinta
143,46 €
Alin hinta
136,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.