KIOXIA EXCERIA NVMe (1 TB) LRC10Z001TG8, SSD-kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kioxia XG6-P (2 TB, M.2, PCIe Gen3 x4 NVMe) KXG60PNV2T04, SSD-kovalevy
Kioxia CM6-R Series - Kovalevy - KCM61RUL15T3
Kioxia CM6-V Series - Kovalevy - KCM61VUL12T8
Kioxia Exceria (960 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
Kioxia EXCERIA G2 (1 TB, M.2 NVMe 2280, PCIe) LRC20Z001TG8, SSD-kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sisäiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Kioxia XG6-P (2 TB, M.2, PCIe Gen3 x4 NVMe) KXG60PNV2T04, SSD-kovalevy
-
Kioxia CM6-R Series - Kovalevy - KCM61RUL15T3
-
Kioxia CM6-V Series - Kovalevy - KCM61VUL12T8
-
Kioxia Exceria (960 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
Kioxia EXCERIA G2 (1 TB, M.2 NVMe 2280, PCIe) LRC20Z001TG8, SSD-kovalevy
-
Kioxia EXCERIA G2 (2 TB, M.2 NVMe 2280, PCIe) LRC20Z002TG8, SSD-kovalevy
-
Kioxia Exceria PRO (1 TB, NVMe M.2, PCIe) LSE10Z001TG8, SSD-kovalevy
-
Kioxia Exceria PRO (2 TB, NVMe M.2, PCIe) LSE10Z002TG8, SSD-kovalevy
-
Kioxia CM6-R (960 GB, 2,5", U.3, PCIe 4.0 and NVMe) KCM61RUL960G, SSD-kovalevy
-
Kioxia CD6-R (960 GB, 2.5", NVMe, PCIe) KCD61LUL7T68, SSD-kovalevy
-
KIOXIA EXCERIA NVMe (500 GB) LRC10Z500GG8, SSD-kovalevy
-
Kioxia BG4 (128 GB M.2 NVMe) SSD-kovalevy
Katsotuimmat Sisäiset kovalevyt
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 315 €
Samsung 870 QVO (4 TB, SATA 6 Gb/s) MZ-77Q4T0BW, SSD -kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 209 €
Corsair MP600 PRO LPX (2 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F2000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 345 €
Seagate Exos X18 (18 TB, SATA) ST18000NM000J, kovalevy
-
alk. 210 €
Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 43 €
Adata XPG Gammix S5 (512 GB, PCIe Gen3x4 M.2 2280) AGAMMIXS5-512GT-C, SSD-kovalevy
-
alk. 173 €
Crucial MX500 (2 TB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT2000MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Seagate BarraCuda (2 TB, SATA 6 Gb/s) ST2000DM008, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 28 €
Kingston SSDNow A400 (240 GB, 2.5", SATA) SA400S37/240G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Seagate Game Drive for PS5 (ZP2000GP3A2001) 2TB, kovalevy
Sisäisten kovalevyjen tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 103 €
CORSAIR iCUE 4000X RGB CC-9011205-WW/CC-9011204-WW, ATX-miditornikotelo
-
alk. 17 €
Ulkoinen kovalevykotelo 3,5" SATA
-
alk. 35 €
Deltaco K25682 ulkoinen USB kiintolevykotelo
-
alk. 15 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" IDE
-
alk. 87 €
RaidSonic ICY DOCK ToughArmor (M.2 NVMe SSD to PCIe 3.0 x4 Hot-Swap) MB840M2P-B, SSD-kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-6 (SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 33 €
Silicon Power PD60 (M.2 PCIe NVMe SSD / M.2 SATA SSD - USB 3.2 Gen 2) SP000HSPSDPD60CK, kotelo
-
alk. 14 €
Gembird EE2-U3S-3-GL (SATA - USB 3.0) HDD-kovalevykotelo
-
alk. 80 €
ICY DOCK ToughArmor (2,5", SAS/SATA) MB991IK-B, SSD/HDD-kovalevykotelo
-
alk. 40 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5"/3,5" SATA
-
alk. 34 €
ADATA XPG EC700G (M.2 PCIE/SATA SSD Enclosure USB-C 3.1) AEC700GU32G2-CGY, kiintolevykotelo
-
alk. 29 €
Icybox RGB (M.2 - USB 3.1, USB-C) IB-1824ML-C31, SSD-kotelo
-
alk. 34 €
Gembird HD32-U2S-5 (SATA - USB 2.0) kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-2-G (SATA 2.5'' - USB 3.0 HDD), kovalevykotelo
-
alk. 13 €
Gembird EE2-U3S-3-B (SATA - USB 3.0) kovalevykotelo
-
alk. 21 €
AXAGON EEM2-UG2 (M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB 3.2 (Gen 2)), tallennusaseman SSD-kotelo
-
alk. 10 €
AXAGON EE25-XA3 (SATA 3Gb/s - USB 3.2 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 20 €
Akasa Pi-4, itsenäisen alustan kotelo
KIOXIA EXCERIA NVMe (1 TB) LRC10Z001TG8, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4582563851924 |
Valmistaja | Kioxia |
Kapasiteetti | 960 Gt |
Mitat | |
Leveys | 22,15 mm |
Korkeus | 2,23 mm |
Syvyys | 80,15 mm |
Paino | 6,9 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1.5 miljoonaa h |
Kirjoitusnopeus | 1,6 Mt/s |
Lukunopeus | 1,7 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 3,8 W |
Valmistajan tuotesivu | https://personal.kioxia.com/en-emea/ssd/exceria-nvme-ssd.html |
SSD | On |
TRIM tuki | On |
Liitettävyys | |
M.2 | On |
PCI-E | On |
Muistin tyyppi | BiCS FLASH TLC |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 315 €
Samsung 870 QVO (4 TB, SATA 6 Gb/s) MZ-77Q4T0BW, SSD -kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sisaiset-kovalevyt/kioxia-exceria-nvme-1-tb-lrc10z001tg8-ssd-kovalevy/9134633
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.