PNY CS2130 NVMe (2 TB, M.2, PCIe Gen3 x4) M280CS2130-2TB-RB, SSD-kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
PNY CM3031 (500GB, M.2 2280, PCIe Gen3 x4, NVMe) M280CM3031-500-R, SSD-kovalevy
PNY CS900 (2000 Gt, 2,5", SATA III) SSD7CS900-2TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
PNY XLR8 CS3040 (1000 Gt, M.2, NVME) M280CS3040-1TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
PNY XLR8 CS3040 (2000 Gt M.2 NVME) M280CS3040-2TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
PNY XLR8 CS3140 (1000 Gt M.2 NVME) M280CS3140-1TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sisäiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
PNY CM3031 (500GB, M.2 2280, PCIe Gen3 x4, NVMe) M280CM3031-500-R, SSD-kovalevy
-
PNY CS900 (2000 Gt, 2,5", SATA III) SSD7CS900-2TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
-
PNY XLR8 CS3040 (1000 Gt, M.2, NVME) M280CS3040-1TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
-
PNY XLR8 CS3040 (2000 Gt M.2 NVME) M280CS3040-2TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
-
PNY XLR8 CS3140 (1000 Gt M.2 NVME) M280CS3140-1TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
-
PNY XLR8 CS3140 (2000 Gt, M.2, PCIe Gen4 x4) M280CS3140-2TB-RB, sisäinen SSD-kovalevy
Katsotuimmat Sisäiset kovalevyt
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 245 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
-
alk. 96 €
Samsung 980 (1000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V1T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 21 €
Transcend MTS420 (120 GB, M.2 2242) TS120GMTS420S, SSD-kovalevy
-
alk. 114 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 188 €
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
-
alk. 209 €
WD Red NAS (6 TB, 3.5", SATA) WD60EFAX, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 98 €
Samsung PM893 DC (480 GB, 2.5") MZ7L3480HCHQ-00A07, SSD-kovalevy
-
alk. 57 €
Western Digital Caviar Blue (1 TB, SATA 6 Gb/s) WD10EZEX, kovalevy
-
alk. 480 €
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 - hard drive - 20 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 20 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 33 €
AXAGON ADSA-ST - HDD docking station - SATA 6Gb/s - USB 3.0
-
alk. 158 €
Intel SSD 670p Series (1 TB, M.2 PCIe NVMe 3.0 x4) SSDPEKNU010TZX1, SSD-kovalevy
Sisäisten kovalevyjen tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 17 €
Ulkoinen kovalevykotelo 3,5" SATA
-
alk. 8,53 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" SATA
-
alk. 15 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" IDE
-
alk. 113 €
RaidSonic ICY DOCK ToughArmor (M.2 NVMe SSD to PCIe 3.0 x4 Hot-Swap) MB840M2P-B, SSD-kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-6 (SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 33 €
Silicon Power PD60 (M.2 PCIe NVMe SSD / M.2 SATA SSD - USB 3.2 Gen 2) SP000HSPSDPD60CK, kotelo
-
alk. 14 €
Gembird EE2-U3S-3-GL (SATA - USB 3.0) HDD-kovalevykotelo
-
alk. 78 €
ICY DOCK ToughArmor (2,5", SAS/SATA) MB991IK-B, SSD/HDD-kovalevykotelo
-
alk. 40 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5"/3,5" SATA
-
alk. 35 €
Deltaco K25682 ulkoinen USB kiintolevykotelo
-
alk. 33 €
ADATA XPG EC700G (M.2 PCIE/SATA SSD Enclosure USB-C 3.1) AEC700GU32G2-CGY, kiintolevykotelo
-
alk. 32 €
Icybox RGB (M.2 - USB 3.1, USB-C) IB-1824ML-C31, SSD-kotelo
-
alk. 34 €
Gembird HD32-U2S-5 (SATA - USB 2.0) kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-2-G (SATA 2.5'' - USB 3.0 HDD), kovalevykotelo
-
alk. 13 €
Gembird EE2-U3S-3-B (SATA - USB 3.0) kovalevykotelo
-
alk. 21 €
AXAGON EEM2-UG2 (M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB 3.2 (Gen 2)), tallennusaseman SSD-kotelo
-
alk. 10 €
AXAGON EE25-XA3 (SATA 3Gb/s - USB 3.2 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 20 €
Akasa Pi-4, itsenäisen alustan kotelo
PNY CS2130 NVMe (2 TB, M.2, PCIe Gen3 x4) M280CS2130-2TB-RB, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0751492636702 |
Valmistaja | PNY |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2 milj. tuntia |
Kirjoitusnopeus | 3 000 Mt/s |
Lukunopeus | 3 500 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Valmistajan tuotesivu | https://www.pny.eu/en/consumer/explore-all-products/solid-state-drives/1337-cs2130-m-2-nvme-solid-state-drive---2tb |
SSD | On |
Liitettävyys | |
M.2 | On |
PCI-E | On |
Muistin tyyppi | 3D NAND flash |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 245 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
-
alk. 96 €
Samsung 980 (1000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V1T0BW, SSD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sisaiset-kovalevyt/pny-cs2130-nvme-2-tb-m2-pcie-gen3-x4-m280cs2130-2tb-rb-ssd-kovalevy/9234538
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.