Samsung 970 Evo Plus (250 GB, M.2 2280) MZ-V7S250BW, SSD-kovalevy
Samsung 970 Evo Plus (250 GB, M.2 2280) MZ-V7S250BW, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 58,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SAMSUNG 970 EVO PLUS 250GB NVMe M.2 (MZ-V7S250BW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 58,65 € | 63,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 250GB 970 EVO Plus SSD-levy, M.2 2280, PCIe 3.0 x4, NVMe, 3500/2300 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-10 päivää | 63,90 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 970 EVO Plus 250 Gt, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 63,90 € | 68,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 970 EVO PLUS 250 Gt M.2 -SSD-kovalevy. MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 99,00 € | 102,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 63,55 €
58,65 €
Toimitusaika 5-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,90 €
63,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,80 €
63,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,90 €
99,00 €
Samsung 970 Evo Plus (250 GB, M.2 2280) MZ-V7S250BW, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Samsung |
Kapasiteetti | 250 Gt |
Mitat | |
Leveys | 22,15 mm |
Korkeus | 2,38 mm |
Syvyys | 80,15 mm |
Paino | 8 g |
Lukunopeus | 3 500 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta tai 150 TBW |
Liitettävyys | M.2 |
Muistin tyyppi | V-NAND 3-bit MLC |
Valmistajan tuotesivu | https://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/product/consumer/970evoplus/ |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
EAN-koodi | 8801643628079 |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,00 €
Keskihinta
71,36 €
Alin hinta
58,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.