Samsung 970 Evo Plus (500 GB, M.2 2280) MZ-V7S500BW, SSD-kovalevy
Samsung 970 Evo Plus (500 GB, M.2 2280) MZ-V7S500BW, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 83,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung 970 EVO Plus 500 Gt, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 83,90 € | 88,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 970 EVO Plus 1 Tt, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 106,90 € | 111,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 500GB 970 EVO Plus SSD-levy, M.2 2280, PCIe 3.0 x4, NVMe, 3500/3200 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 84,90 € | 84,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 970 EVO Plus NVMe M.2 500GB SSD-asemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 88,80 €
83,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 111,80 €
106,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 84,90 €
84,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 93,90 €
89,00 €
Samsung 970 Evo Plus (500 GB, M.2 2280) MZ-V7S500BW, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Samsung |
Kapasiteetti | 500 Gt |
Mitat | |
Leveys | 22,15 mm |
Korkeus | 2,38 mm |
Syvyys | 80,15 mm |
Paino | 8 g |
Lukunopeus | 3 500 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta tai 150 TBW |
Liitettävyys | M.2 |
Muistin tyyppi | V-NAND 3-bit MLC |
Valmistajan tuotesivu | https://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/product/consumer/970evoplus/ |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
EAN-koodi | 8801643628079, 0887276302546, 8801643628086 |
Hintakehitys
Korkein hinta
106,90 €
Keskihinta
91,18 €
Alin hinta
83,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.