Samsung 980 (500 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V500BW, SSD-kovalevy
Samsung 980 (500 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V500BW, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 58,77 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung 980 SSD - 500GB - PCIe 3.0 - M.2 2280Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 58,77 € | 65,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 500GB 980 SSD-levy, M.2 2280, PCIe 3.0 x4, NVMe 1.4, 3100/2600 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 63,90 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 980 SSD 500 Gt M.2 SSD-kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 63,99 € | 68,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 980 500 Gt, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 64,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung 980 SSD 500 Gt M.2 SSD-kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 75,99 € | 75,99 € | Katso tuotetta ▸ |
58,77 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 63,90 €
63,90 €
63,99 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,80 €
64,90 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 75,99 €
75,99 €
Samsung 980 (500 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V500BW, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8806090572227 |
Valmistaja | Samsung |
Kapasiteetti | 500 Gt |
Mitat | |
Leveys | 80,15 mm |
Korkeus | 2,38 mm |
Syvyys | 22,15 mm |
Paino | 9 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1,5 milj. tuntia |
Kirjoitusnopeus | 2 600 Mt/s |
Lukunopeus | 3 100 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Muistin tyyppi | V-NAND 3-bit MLC |
Valmistajan tuotesivu | https://www.samsung.com/us/computing/memory-storage/solid-state-drives/980-pcie-3-0-nvme-gaming-ssd-500gb-mz-v8v500b-am/#specs |
SSD | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
Ohjain | Samsung Elpis |
Liitettävyys | |
PCI-E | On |
M.2 | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
75,99 €
Keskihinta
65,51 €
Alin hinta
58,77 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.