Seagate Exos X18 (10 TB, SATA-600) ST10000NM018G, Kovalevy
Seagate Exos X18 (10 TB, SATA-600) ST10000NM018G, Kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 315,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SEAGATE Exos X18 10TB SATA 512e/4Kn (ST10000NM018G)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 315,60 € | 320,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos X18 - 10TB - Kovalevy - ST10000NM018G - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 316,61 € | 316,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos X18 3.5"", 10 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevy, 512e/4Kn SATA (Enterprise)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 327,90 € | 332,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 320,50 €
315,60 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 316,61 €
316,61 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 332,80 €
327,90 €
Seagate Exos X18 (10 TB, SATA-600) ST10000NM018G, Kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706029896, 0763649150979, 8719706029896, 0763649150979 |
Valmistaja | Seagate |
Kapasiteetti | 10 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 650 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2,5 milj. tuntia |
Nopeus | 7 200 rpm |
Takuu | 5 vuotta |
Virrankulutus (Idle) | 5 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/files/www-content/datasheets/pdfs/exos-x18-channel-DS2045-4-2106US-en_US.pdf |
Vuosittainen vikaantumisaste | 0,35 % |
IOPS (max) | 550 000 |
Hintakehitys
Korkein hinta
327,90 €
Keskihinta
320,04 €
Alin hinta
315,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.