Seagate IronWolf Pro (12 TB, SATA 6Gb/s) ST12000NE0008, kovalevy
Seagate IronWolf Pro (12 TB, SATA 6Gb/s) ST12000NE0008, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 344,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate 12TB IronWolf Pro, 3.5" sisäinen NAS-kiintolevy, SATA III, 7200 rpm, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-10 päivää | 344,90 € | 344,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate IronWolf Pro - 12TB - Kovalevy - ST12000NE0008 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 345,26 € | 345,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate IRONWOLF PRO 12 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 352,99 € | 357,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Ironwolf Pro 12tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 368,28 € | 368,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 344,90 €
344,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 345,26 €
345,26 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 357,89 €
352,99 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 368,28 €
368,28 €
Seagate IronWolf Pro (12 TB, SATA 6Gb/s) ST12000NE0008, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate, Lenovo |
Välimuisti | 256 Mt |
Kapasiteetti | 12 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,11 mm |
Syvyys | 146,99 mm |
Paino | 705 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1 milj. tuntia |
Takuu | 3 vuotta |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/gb/en/internal-hard-drives/hdd/ironwolf/ |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
EAN-koodi | 8719706007542, 8719706004381 |
Hintakehitys
Korkein hinta
368,28 €
Keskihinta
352,86 €
Alin hinta
344,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.