Toshiba N300 (4 TB, 3.5", SATA) HDWG440UZSVA, NAS-kovalevy
Toshiba N300 (4 TB, 3.5", SATA) HDWG440UZSVA, NAS-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 118,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TOSHIBA N300 NAS HARD DRIVE 4TB (256MB) (HDWG440EZSTA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 118,35 € | 123,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TOSHIBA BULK N300 NAS HARD DRIVE 4TB (256MB) (HDWG440UZSVA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 126,80 € | 131,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Toshiba N300 - 4TB - Kovalevy - HDWG440UZSVA - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 129,99 € | 129,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Toshiba N300 Nas 4tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 130,20 € | 136,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 123,25 €
118,35 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 131,70 €
126,80 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 129,99 €
129,99 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 136,19 €
130,20 €
Toshiba N300 (4 TB, 3.5", SATA) HDWG440UZSVA, NAS-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260557512005, 4260557511756 |
Valmistaja | Toshiba |
Kapasiteetti | 8 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,6 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 720 g |
Nopeus | 7 200 rpm |
Välimuisti | 256 Mt |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.toshiba-storage.com/products/toshiba-internal-hard-drives-n300/ |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
130,20 €
Keskihinta
126,34 €
Alin hinta
118,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.