Toshiba N300 (8 TB, 3.5", SATA) HDWG480UZSVA, NAS-kovalevy
Toshiba N300 (8 TB, 3.5", SATA) HDWG480UZSVA, NAS-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 189,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TOSHIBA N300 NAS HARD DRIVE 8TB (256MB) (HDWG480EZSTA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 189,80 € | 194,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Toshiba N300 - 8TB - Kovalevy - HDWG480UZSVA - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 201,29 € | 201,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Toshiba N300 Nas 8tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 202,74 € | 208,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Toshiba N300 NAS Hard Drive 8TB 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 210,90 € | 215,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 194,70 €
189,80 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 201,29 €
201,29 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 208,73 €
202,74 €
210,90 €
Toshiba N300 (8 TB, 3.5", SATA) HDWG480UZSVA, NAS-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260557511985, 4260557511732 |
Valmistaja | Toshiba |
Kapasiteetti | 8 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,6 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 720 g |
Nopeus | 7 200 rpm |
Välimuisti | 256 Mt |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.toshiba-storage.com/products/toshiba-internal-hard-drives-n300/ |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
210,90 €
Keskihinta
201,18 €
Alin hinta
189,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.