Transcend SSD230S (512 GB, 2.5", SATA) TS512GSSD230S, SSD-kovalevy
Transcend SSD230S (512 GB, 2.5", SATA) TS512GSSD230S, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 61,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Transcend SSD230S 2,5 tuuman SSD - 512GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 61,16 € | 68,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TRANSCEND SSD230S 512GB SSD 2.5"" SATA3 3D (TS512GSSD230S)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 63,70 € | 68,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend 512GB SSD230S, 2.5" SSD -levy, SATA III, 560/520 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 64,90 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend SATA III 6Gb/s SSD230S 512GB 512 Gt, SATA III, 2.5"" -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 66,90 € | 71,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
61,16 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,60 €
63,70 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,90 €
64,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,80 €
66,90 €
Transcend SSD230S (512 GB, 2.5", SATA) TS512GSSD230S, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Transcend |
Mitat | |
Leveys | 69,85 mm |
Korkeus | 6,8 mm |
Syvyys | 100 mm |
Paino | 63 g |
Takuu | 3 vuotta |
Liitettävyys | SATA |
Muistin tyyppi | 3D TLC NAND |
Valmistajan tuotesivu | https://www.transcend-info.com/Products/No-756 |
Koko | 2,5 tuumaa |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
Kapasiteetti | 512 Gt |
Hintakehitys
Korkein hinta
66,90 €
Keskihinta
64,17 €
Alin hinta
61,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.