WD Blue (3 TB, 3.5", SATA) WD30EZAZ, kovalevy
WD Blue (3 TB, 3.5", SATA) WD30EZAZ, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 122,14 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wd Blue 3tt 3.5"" 5,400kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 122,14 € | 128,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Western Digital 3TB WD Blue, sisäinen 3.5" kiintolevy, SATA III, 5400rpm, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 126,90 € | 126,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Blue - 3TB - Kovalevy - WD30EZAZ - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 158,79 € | 158,79 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 128,13 €
122,14 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 126,90 €
126,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 158,79 €
158,79 €
WD Blue (3 TB, 3.5", SATA) WD30EZAZ, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0718037859484 |
Valmistaja | Western digital |
Kapasiteetti | 3 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 26,1 mm |
Leveys | 101,6 mm |
Syvyys | 147 mm |
Nopeus | 5 400 rpm |
Liitettävyys | SATA |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
158,79 €
Keskihinta
135,94 €
Alin hinta
122,14 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.