Western Digital Red Pro (4 TB, SATA 6Gb/s) WD4003FFBX, kovalevy
Western Digital Red Pro (4 TB, SATA 6Gb/s) WD4003FFBX, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 158,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wd Red Pro 4tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 158,72 € | 164,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Red Pro - 4TB - Kovalevy - WD4003FFBX - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 158,93 € | 158,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Red Pro 3.5"", 4 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevy (NAS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 179,90 € | 184,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Western Digital 4TB WD4003FFBX Red Pro, 3.5" sisäinen kiintolevy, SATA III, 7200rpm, 256mbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 184,90 € | 184,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 164,71 €
158,72 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 158,93 €
158,93 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,80 €
179,90 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,90 €
184,90 €
Western Digital Red Pro (4 TB, SATA 6Gb/s) WD4003FFBX, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaKapasiteetti | 256 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.wdc.com/en-ie/products/business-internal-storage/wd-red-pro.html |
Valmistaja | Western digital |
Mitat | |
Leveys | 101,6 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 750 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1,2 milj. tuntia |
Nopeus | 7 200 rpm |
Välimuisti | 64 Mt |
Virrankulutus (Idle) | 6,5 W |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 8,6 W |
Äänitaso (Idle) | 31 dbA |
Äänitaso (luku/kirjoitus) | 34 dbA |
Liitettävyys | SATA |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
EAN-koodi | 5706998233455 |
Hintakehitys
Korkein hinta
184,90 €
Keskihinta
170,61 €
Alin hinta
158,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.