Western Digital Red Pro (8 TB, SATA 6Gb/s) WD8003FFBX, kovalevy
Western Digital Red Pro (8 TB, SATA 6Gb/s) WD8003FFBX, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 259,05 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WD Red Pro - 8TB - Kovalevy - WD8003FFBX - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 259,05 € | 259,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Western Digital 8TB WD8003FFBX Red Pro, 3.5" sisäinen kiintolevy, SATA III, 7200rpm, 256mbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 269,90 € | 269,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WESTERN DIGITAL – WD8003FFBX/8TB/redproNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 271,25 € | 276,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Red Pro 3.5"", 8 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevy (NAS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 286,90 € | 291,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wd Red Pro 8tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 298,84 € | 304,83 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 259,05 €
259,05 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,90 €
269,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 276,15 €
271,25 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 291,80 €
286,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 304,83 €
298,84 €
Western Digital Red Pro (8 TB, SATA 6Gb/s) WD8003FFBX, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Western digital |
Kapasiteetti | 8 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 26,1 mm |
Leveys | 101,6 mm |
Syvyys | 147 mm |
Nopeus | 7 200 rpm |
Liitettävyys | SATA |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
EAN-koodi | 0718037858425, 5706998289971, 7330381286995 |
Hintakehitys
Korkein hinta
298,84 €
Keskihinta
277,19 €
Alin hinta
259,05 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.