Western Digital WD Black (4 TB, SATA 6Gb/s) WD4005FZBX, kovalevy
Western Digital WD Black (4 TB, SATA 6Gb/s) WD4005FZBX, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 228,61 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WD Musta 4005FZBX - 4TB - Kovalevy - WD4005FZBX - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 228,61 € | 228,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD_Black 3.5"", 4 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevy (PC/Gaming)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 237,90 € | 242,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Western Digital 4TB WD Black, sisäinen 3.5" kiintolevy, SATA III, 7200 rpm, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-7 päivää | 239,90 € | 239,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WESTERN DIGITAL – WD Black 4TB HDD SATA 6Gb/s Desktop (WD4005FZBX)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 6.5.2024 | 255,30 € | 260,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
WD Black 3,5" 4 Tt SATA-III 7200 RPM 256 Mt -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 270,99 € | 275,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Black 3,5" 4 Tt SATA-III 7200 RPM 256 Mt -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 280,99 € | 280,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 228,61 €
228,61 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 242,80 €
237,90 €
Toimitusaika 4-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 239,90 €
239,90 €
Toimitusaika saatavilla 6.5.2024
Hinta toimituskuluineen 260,20 €
255,30 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,89 €
270,99 €
Toimitusaika perillä 8-10 päivässä
Hinta toimituskuluineen 280,99 €
280,99 €
Western Digital WD Black (4 TB, SATA 6Gb/s) WD4005FZBX, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaVälimuisti | 256 Mt |
Valmistaja | Western digital |
Kapasiteetti | 4 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,6 mm |
Korkeus | 25,4 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 780 g |
Nopeus | 7 200 rpm |
Virrankulutus (Idle) | 8,1 W |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 9,5 W |
Äänitaso (Idle) | 29 dbA |
Äänitaso (luku/kirjoitus) | 34 dbA |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | http://www.wdc.com/en/products/products.aspx?id=760 |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
EAN-koodi | 5706998326553 |
Hintakehitys
Korkein hinta
280,99 €
Keskihinta
252,28 €
Alin hinta
228,61 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.