Deltaco (2.5' SATA > mSATA) KT031A, ulkoinen SSD -kiintolevykotelo
Deltaco (2.5' SATA > mSATA) KT031A, ulkoinen SSD -kiintolevykotelo osastosta Sisäisten kovalevyjen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 13,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Deltaco MSATA SATA-SSD-koteloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 13,81 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSATA to sata SSD enclosureNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 15,90 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco KT031A 2.5' SATA - mSATA SSD-koteloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
15,90 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACOIMP – MSATA to sata SSD enclosure (KT031A)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 16,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
13,81 €
15,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 20,80 €
15,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,80 €
16,90 €
Deltaco (2.5' SATA > mSATA) KT031A, ulkoinen SSD -kiintolevykotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6921271213507 |
Valmistaja | Deltaco |
Valmistajan tuotesivu | https://www.deltaco.lv/lven/accessories/computer-accessories/hdd-enclosure/msata-for-ssd-cabinet-2-5-for-1xmsata-ssd-30x50mm-aluminum-housing-detacoimp-silver-kt031a.html |
SSD | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,90 €
Keskihinta
15,63 €
Alin hinta
13,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.