Swedese Lamino, pöytä 46 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Swedese Flower, pöytä 84 x 90 cm
Swedese Flower Mono, pöytä 84 x 90 cm, kork. 39 cm
Swedese Flower mono pöytä 62 x 66 cm H45 cm Saarni mustaksi kuultomaalattu
Swedese Breeze pöytä sileä levy ä˜ 80 cm Musta
Swedese Flower pöytä 107 x 114 cm H45 cm Tammi lakattu
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sohvapöydät ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Swedese Flower, pöytä 84 x 90 cm
-
Swedese Flower Mono, pöytä 84 x 90 cm, kork. 39 cm
-
Swedese Flower mono pöytä 62 x 66 cm H45 cm Saarni mustaksi kuultomaalattu
-
Swedese Breeze pöytä sileä levy ä˜ 80 cm Musta
-
Swedese Flower pöytä 107 x 114 cm H45 cm Tammi lakattu
-
Swedese Flower pöytä 62 x 66 cm H45 cm Tammi lakattu
-
Swedese Breeze pöytä sileä levy ä˜ 46 cm Valkoinen
-
Swedese Libri kirjoituspöytä Saarni mustaksi kuultomaalattu
-
Swedese Flower pöytä 107 x 114 cm H45 cm Koivu lakattu
-
Swedese Flower mono pöytä 62 x 66 cm H45 cm Saarni valkoiseksi kuultomaalattu
-
Swedese Flower pöytä 62 x 66 cm H45 cm Koivu lakattu
-
Swedese Breeze pöytä sileä levy ä˜ 80 cm Valkoinen
-
Swedese Breeze pöytä sileä levy ä˜ 46 cm Musta
-
Swedese Brasilia Sohvapöytä 120 Cm Pähkinäpuuviilu - Sohvapöydät Vaneri Saksanpähkinä - 25424|V1
-
Swedese Flower suuri pöytä Musta, 39 cm, saksanpähkinäreuna, kromirunko
-
Swedese Bespoke loungepöytä Valkopigmentoitu lakkaus, k. 40 cm
-
Swedese Flower keskikokoinen pöytä Valkoinen, 45 cm, saksanpähkinäreuna, kromirunko
-
Swedese Flower keskikokoinen pöytä Musta, 45 cm, tammireuna, kromirunko
Katsotuimmat Sohvapöydät
-
alk. 71 €
Sohvapöytä PAOLA setti
-
alk. 93 €
Konsolipöytä Milwaukee, Sohvapöydät
-
alk. 1869 €
Caso Sound & Cool, sohvapöytä jossa jääkaappi ja soundbar-kaiutin
-
alk. 430 €
Sohvapöytä Larvik
-
alk. 260 €
Sohvapöytä Telemark
-
alk. 150 €
Sohvapöytä Egg
-
alk. 731 €
Vipp 423 Sohvapöytä 60 Cm - Sohvapöydät Marmori Vaaleanharmaa - 42310
-
alk. 280 €
NENET sohvapöytä ø 84 cm
-
alk. 350 €
Konsolipöytä Rewena
-
alk. 650 €
Sohvapöytä Postur 120 cm, Sohvapöydät
-
alk. 550 €
Sohvapöytä Postur 70 cm, Sohvapöydät
-
alk. 380 €
Sohvapöytä Lillehammer
-
alk. 770 €
Brdr. Krä¼ger Bä¸lling Tray Table model 50 -rullapöytä Base, käsittelemätön tammirunko
-
alk. 770 €
Brdr. Krä¼ger Bä¸lling Tray Table model 50 -rullapöytä Base, öljytty pyökkirunko
-
alk. 1160 €
Brdr. Krä¼ger Bä¸lling Tray Table model 50 -rullapöytä Base, öljytty saksanpähkinärunko
-
alk. 956 €
Brdr. Krä¼ger Bä¸lling Tray Table model 50 -rullapöytä Base, öljytty tammirunko
-
alk. 991 €
Brdr. Krä¼ger Bä¸lling Tray Table model 50 -rullapöytä Clay, savuöljytty tammirunko
-
alk. 1279 €
Brdr. Krä¼ger Bä¸lling Tray Table model 50 -rullapöytä Clay, öljytty saksanpähkinärunko
Swedese Lamino, pöytä 46 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Syvyys | 460 mm |
Korkeus | 490 mm |
Leveys | 460 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://swedese.com/products/lamino |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 71 €
Sohvapöytä PAOLA setti
-
alk. 93 €
Konsolipöytä Milwaukee, Sohvapöydät
-
alk. 1869 €
Caso Sound & Cool, sohvapöytä jossa jääkaappi ja soundbar-kaiutin
-
alk. 430 €
Sohvapöytä Larvik
-
alk. 260 €
Sohvapöytä Telemark
-
alk. 150 €
Sohvapöytä Egg
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sohvapoydat/swedese-lamino-poyta-46-cm/7898023?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.