- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›Sony PlayStation 4 -pelit
- ›Dirt Rally 2.0 Game of the Year Edition, PS4 -peli
Dirt Rally 2.0 Game of the Year Edition, PS4 -peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Dirt 5, PS4-peli
Dirt 4, PS4-peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sony PlayStation 4 -pelit ▸
Dirt Rally on legendaarisen Codemasters-pelistudion uusin rallipeli. Sen kuutta eri kisaa ei käydä siistillä asfaltilla vaan mudassa, jäällä ja hiekassa, niin lumisessa Ruotsissa, kauniissa Suomessa kuin pölyisessä Kreikassakin. Pelissä on 39 erilaista klassikkoautoa vuosien varrelta, sekä luonnollisesti moninpeli jossa erotellaan todelliset autotaiturit akanoista. Omaa ajokkia saa toki viritellä, joten erilaiset korjaukset, päivitykset, asetukset ja tuunaukset kuuluvat ajajan arkeen. Tästä listasta löydät pelin PS4-version.
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sony PlayStation 4 -pelit
-
alk. 23 €
Bloodborne - Game of the Year Edition, PS4-peli
-
alk. 40 €
NHL 24, PS4 -peli
-
alk. 20 €
Dark Souls III (3), PS4-peli
-
alk. 32 €
Hogwarts Legacy, PS4 -peli
-
alk. 27 €
Crash Bandicoot 4: It's About Time, PS4 -peli
-
alk. 25 €
Stray, PS4 -peli
-
alk. 13 €
Just Dance 2022, PS4 -peli
-
alk. 17 €
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, PS4-peli
-
alk. 40 €
EA Sports: FC 24, PS4 -peli
-
alk. 20 €
EA Sports UFC 4, PS4-peli
-
alk. 16 €
Lego Star Wars: The Skywalker Saga, PS4 -peli
-
alk. 16 €
Assassin's Creed: Odyssey, PS4-peli
-
alk. 6,90 €
Fallout 76, PS4 -peli
-
alk. 25 €
Spyro Reignited Trilogy, PS4 -peli
-
alk. 20 €
Grand Theft Auto V (GTA 5), PS4-peli
-
alk. 35 €
Call of Duty: Modern Warfare III (3), PS4 -peli
-
alk. 22 €
Grand Theft Auto (GTA): The Trilogy - The Definitive Edition, PS4/PS5 -peli
-
alk. 33 €
Elden Ring, PS4 -peli
Sony PlayStation 4 -peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 40 €
Sony DualShock 4 v2, PS4 -ohjain
-
alk. 59 €
Sony DualShock 4, PS4-ohjain
-
alk. 177 €
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain
-
alk. 727 €
Thrustmaster T-GT II, PS5/PS4/PC- rattiohjain + polkimet
-
alk. 119 €
Sony Playstation VR Aim Controller + peli, PS4-peliohjain
-
alk. 25 €
PS4 langaton peliohjain
-
alk. 20 €
Steelplay MetalTech Wired Controller, PS4 -ohjain
-
alk. 85 €
Nacon Revolution Pro Controller V3, PS4-peliohjain
-
alk. 155 €
Nacon Daija Arcade Stick, PS3/PS4 -sauvaohjain
-
alk. 130 €
Hori Real Arcade Pro V Silent Hayashi (PS4/PS3), peliohjain
-
alk. 216 €
Thrustmaster T150 RS (PS3/PS4/PC), rattiohjain
-
alk. 150 €
PDP Riffmaster Wireless, PS4/PS5 -kitaraohjain
-
alk. 90 €
Sony Playstation VR Aim Controller, PS4 -peliohjain
-
alk. 43 €
White Shark GPW-4006 Centurion, PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 50 €
Spirit of Gamer Predator PS4/PC/mobiili- peliohjain
-
alk. 33 €
Spirit of Gamer Wireless Controller, PS4/PC- peliohjain
-
alk. 35 €
FreaksAndGeeks Wireless Controller for PS4, peliohjain
-
alk. 150 €
Qanba Drone 2, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
Dirt Rally 2.0 Game of the Year Edition, PS4 -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaDirt Rally on legendaarisen Codemasters-pelistudion uusin rallipeli. Sen kuutta eri kisaa ei käydä siistillä asfaltilla vaan mudassa, jäällä ja hiekassa, niin lumisessa Ruotsissa, kauniissa Suomessa kuin pölyisessä Kreikassakin. Pelissä on 39 erilaista klassikkoautoa vuosien varrelta, sekä luonnollisesti moninpeli jossa erotellaan todelliset autotaiturit akanoista. Omaa ajokkia saa toki viritellä, joten erilaiset korjaukset, päivitykset, asetukset ja tuunaukset kuuluvat ajajan arkeen. Tästä listasta löydät pelin PS4-version.
EAN-koodi | 4020628725570, 4020628725556 |
Valmistaja | Sony, Codemasters |
Valmistusvuosi | 2 019 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dirtgame.com/uk/home |
Kategoria | |
Simulaattori | On |
Urheilu | On |
Ajopeli | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 23 €
Bloodborne - Game of the Year Edition, PS4-peli
-
alk. 40 €
NHL 24, PS4 -peli
-
alk. 20 €
Dark Souls III (3), PS4-peli
-
alk. 32 €
Hogwarts Legacy, PS4 -peli
-
alk. 27 €
Crash Bandicoot 4: It's About Time, PS4 -peli
-
alk. 25 €
Stray, PS4 -peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sony-playstation-4-pelit/dirt-rally-20-game-of-the-year-edition-ps4-peli/8786817
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.