Resident Evil 2, PS4-peli
Mikä pahan tappaisi? Raccoon Cityn kohdalla vastaus on Leon Kennedy sekä Claire Redfield. Resident Evil 2 on väkevä uusintaversio kahdenkymmenen vuoden takaisesta PlayStation-klassikosta, joka näytti suuntaa koko kauhupelien genrelle. PlayStation 4:lle sovitettu Resident Evil 2 on alusta alkaen retusoitu kauhuseikkailu, joka pitää pelaajan yhä armottomammin otteessaan uuden polven konsoleiden suomilla grafiikkaominaisuuksilla sekä piinaavalla äänimaailmallaan. Alkuperäisversiolle uskollinen Resident Evil 2 Remake tuo tarinaan muutamia uusia käänteitä ja esittelee kolmannen persoonan näkymän alkuperäisestä poiketen. Zombiet ja muut painajaiset odottavat paluutasi Raccoon Cityyn, jos vain uskallat.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Resident Evil 2 PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 17,99 € | 17,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Resident Evil 2 - Sony PlayStation 4 - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 18,32 € | 24,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Resident Evil 2 /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 18,50 € | 22,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Resident Evil 2 PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 19,95 € | 19,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Resident Evil 2 -peli, PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 19,99 € | 24,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Resident Evil 2 PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 21,40 € | 23,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Resident Evil 2, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaMikä pahan tappaisi? Raccoon Cityn kohdalla vastaus on Leon Kennedy sekä Claire Redfield. Resident Evil 2 on väkevä uusintaversio kahdenkymmenen vuoden takaisesta PlayStation-klassikosta, joka näytti suuntaa koko kauhupelien genrelle. PlayStation 4:lle sovitettu Resident Evil 2 on alusta alkaen retusoitu kauhuseikkailu, joka pitää pelaajan yhä armottomammin otteessaan uuden polven konsoleiden suomilla grafiikkaominaisuuksilla sekä piinaavalla äänimaailmallaan. Alkuperäisversiolle uskollinen Resident Evil 2 Remake tuo tarinaan muutamia uusia käänteitä ja esittelee kolmannen persoonan näkymän alkuperäisestä poiketen. Zombiet ja muut painajaiset odottavat paluutasi Raccoon Cityyn, jos vain uskallat.
Valmistaja | Capcom, PAN Vision |
Valmistajan tuotesivu | http://www.residentevil.net/ |
Ikäraja | 18 |
Valmistusvuosi | 2 019 |
Kategoria | |
Räiskintä | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 5027669545623, 5055060946220, 5055060946121, 5055060949108, 5055060946206, 5055060946169 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.