World of Final Fantasy, PS4-peli
World of Final Fantasy Playstation 4:lle kutsuu sinut jälleen uuteen seikkailuun, joka on samalla hatunnosto pelisarjan lähes 30-vuotiselle historialle. Muistinsa menettänyt sankaripari päätyy erikoiseen Grymoire-maailmaan ja lähtee jäljittämään muistojaan halki pehmeän visuaalisen pelimaailman. World of Final Fantasy kertoo eeppisen tarinan, jonka varrella kohtaat monia uusia ja lukuisia edellisistä osista tuttuja hahmoja osana huikeaa kertomusta. Kesytä kohtaamasi viholliset palvelemaan sinua tulevissa taisteluissa ja kehitä sekä yhdistele kykyjä, jotka sopivat omaan strategiaasi. World of Final Fantasyn hyväntahtoinen seikkailutarina jaksaa viihdyttää sinua kymmeniä ja taas kymmeniä tunteja.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
World of Final Fantasy - Sony PlayStation 4 - RPGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 14,51 € | 20,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
World of Final Fantasy PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 14,99 € | 14,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
World of Final Fantasy /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 16,50 € | 20,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
World of Final Fantasy PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 19,90 € | 22,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
World of Final Fantasy, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaWorld of Final Fantasy Playstation 4:lle kutsuu sinut jälleen uuteen seikkailuun, joka on samalla hatunnosto pelisarjan lähes 30-vuotiselle historialle. Muistinsa menettänyt sankaripari päätyy erikoiseen Grymoire-maailmaan ja lähtee jäljittämään muistojaan halki pehmeän visuaalisen pelimaailman. World of Final Fantasy kertoo eeppisen tarinan, jonka varrella kohtaat monia uusia ja lukuisia edellisistä osista tuttuja hahmoja osana huikeaa kertomusta. Kesytä kohtaamasi viholliset palvelemaan sinua tulevissa taisteluissa ja kehitä sekä yhdistele kykyjä, jotka sopivat omaan strategiaasi. World of Final Fantasyn hyväntahtoinen seikkailutarina jaksaa viihdyttää sinua kymmeniä ja taas kymmeniä tunteja.
EAN-koodi | 5050013392673, 5021290074972, 5021290074996 |
Valmistajan tuotesivu | http://worldoffinalfantasy.square-enix.com |
Valmistusvuosi | 2 016 |
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.