Tunturi Cardio Fit R30, soutulaite
Tunturi Cardio Fit R30, soutulaite osastosta Soutulaitteet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tunturi Cardio Fit R30 soutulaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 408,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi Fitness Cardio Fit R30 Rower, SoutulaitteetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 406,00 € | 415,90 € | Katso tuotetta ▸ |
399,00 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 415,90 €
406,00 €
Tunturi Cardio Fit R30, soutulaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717842025734 |
Valmistaja | Tunturi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.tunturi.com/en/product/rower-cardio-fit-r30/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
406,00 €
Keskihinta
402,50 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.