BaByliss ST598E Bronze Shimmer 235, suoristusrauta
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
BaByliss Pro BAB2071EPE Ultracurl Styler 25mm, suoristusrauta
BaByliss ST394E Smooth Pro 235, suoristusrauta
BaByliss 2485U Super Styler, suoristusrauta
BaByliss Pro 4ARTISTS BAB2395 Digistyle, suoristusrauta
BaByliss ST241E Smooth Glide 230, suoristusrauta
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Suoristusraudat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
BaByliss Pro BAB2071EPE Ultracurl Styler 25mm, suoristusrauta
-
BaByliss ST394E Smooth Pro 235, suoristusrauta
-
BaByliss 2485U Super Styler, suoristusrauta
-
BaByliss Pro 4ARTISTS BAB2395 Digistyle, suoristusrauta
-
BaByliss ST241E Smooth Glide 230, suoristusrauta
-
BaByliss 2590DU Platinum Diamond 235 Straightener, suoristusrauta
-
BaByliss 2573U Hydro Fusion Styler, suoristusrauta
-
BaByliss 2774U Hydro Fusion 4-in-1 Hair Dryer Brush, ilmakiharrin
-
BaByliss ST595E Steam Lustre Styler, suoristusrauta
-
BaByliss 2183RU Berry Crush 230, suoristusrauta
-
BaByliss ST298E Smooth Control 235, suoristusrauta
-
BaByliss 9000U 9000 Cordless Straightener, langaton suoristusrauta
Katsotuimmat Suoristusraudat
-
alk. 172 €
ghd Gold® Hair Straightener, suoristusrauta
-
alk. 146 €
Cloud Nine C9 The Touch, suoristusrauta
-
alk. 31 €
Remington S8590 Keratin Therapy Pro, suoristusrauta
-
alk. 33 €
GA.MA P21.CP1TO.MINI, suoristusrauta
-
alk. 24 €
Remington S6505 Pro Sleek & Curl, muotoilurauta
-
alk. 24 €
Remington S6500 Sleek and Curl, suoristusrauta
-
alk. 11 €
Esperanza EBP008 Elisabeth, suoristusrauta
-
alk. 128 €
Philips BHB887/00 Auto Curler 8000, kiharrin
-
alk. 118 €
OSOM Professional OSOM860 Infrared Hair Straightener, suoristusrauta
-
alk. 138 €
OSOM Professional OSOMV1ST Smart Touch Digital Hair Straightener, suoristusrauta
-
alk. 97 €
OSOM Professional OSOM897 Infrared Hair Straightener, hiustenkuivaaja
-
alk. 52 €
OSOM Professional OSOM8012BLHC Hair Crimper, kreppirauta
-
alk. 79 €
Philips BHS732/00 Series 7000 Straightener, suoristusrauta
-
alk. 150 €
Philips BHS838/00 Heated Straightening Brush, suoristusharja
-
alk. 37 €
Jean Louis David JLD- Little Multi Styler 2-In-1 (39992), suoristusrauta
-
alk. 42 €
Remington S7307 Aqualisse Extreme, suoristusrauta
-
alk. 70 €
OBH Nordica NF4645N0Artist Curl & Shine, suoristusrauta
-
alk. 150 €
BaByliss Pro BAB3000EPE Elipsis3000 Styler, suoristusrauta
BaByliss ST598E Bronze Shimmer 235, suoristusrauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | BaByliss |
Takuu | 60 kk |
EAN-koodi | 3030050153880 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 172 €
ghd Gold® Hair Straightener, suoristusrauta
-
alk. 146 €
Cloud Nine C9 The Touch, suoristusrauta
-
alk. 31 €
Remington S8590 Keratin Therapy Pro, suoristusrauta
-
alk. 33 €
GA.MA P21.CP1TO.MINI, suoristusrauta
-
alk. 24 €
Remington S6505 Pro Sleek & Curl, muotoilurauta
-
alk. 24 €
Remington S6500 Sleek and Curl, suoristusrauta
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/suoristusraudat/babyliss-st598e-bronze-shimmer-235-suoristusrauta/8753528
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.