Apple iPad 10.2" WiFi 32 GB A12 Bionic, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Apple iPad Mini 8.3" WiFi + 5G 64 GB A15 Bionic, tabletti
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi, 256GB M2, tabletti
Apple iPad Pro 12.9" (2022) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 64GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Apple iPad Mini 8.3" WiFi + 5G 64 GB A15 Bionic, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi, 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 64GB, tabletti
-
Apple iPad Mini 8.3" WiFi 64 GB A15 Bionic, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi 512GB M2, tabletti
-
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 64GB, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 1TB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 2TB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 512GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi + 5G 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 1TB, M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 2TB M2, tabletti
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 399 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi + 4G 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 13 €
Samsung Galaxy Tab A9+, suojakotelo/suojus
-
alk. 8,90 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo/suojus
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 9,90 €
Samsung Galaxy Tab A8, suojakotelo/suojus
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 8,90 €
Apple iPad Pro 9.7, suojakotelo/suojus
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 22 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4", suojakotelo/suojus
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Apple iPad 10.2" WiFi 32 GB A12 Bionic, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0190199807051, 0190199807617, 0190199807334, 0190199807570, 0190199807297, 0190199807013, 0190199807099, 0190199807372, 0190199807563, 0190199807006, 0190199807280, 0190199807174, 0190199807457, 0190199807075, 0190199807358, 0190199188730 |
Näyttö | |
Koko | 10,2 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 160 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 620 px |
Tyyppi | IPS LCD |
Valmistaja | Apple |
Mitat | |
Pituus | 251 mm |
Leveys | 174 mm |
Paksuus | 8 mm |
Paino | 490 g |
Suoritin | |
Tyyppi | A12 Bionic |
Nopeus | 2,49 GHz |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 4.2 |
WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac |
USB | On |
Kamera | 8 Mpx |
Päänäyttö | 10,2 tuumaa |
Kiintolevy | 32 Gt |
Lisäkamera | 1,2 Mpix (edessä) |
GPS | On |
Akku | Li-poly |
Muisti | 2 000 |
Käyttöjärjestelmä | iOS |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/apple-ipad-102-wifi-32-gb-a12-bionic-tabletti/9154600?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.