Apple iPad Pro 11" (2021 5.gen) WiFi 128GB M1, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Apple iPad Mini 8.3" WiFi + 5G 64 GB A15 Bionic, tabletti
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi, 256GB M2, tabletti
Apple iPad Pro 12.9" (2022) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 64GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Apple iPad Mini 8.3" WiFi + 5G 64 GB A15 Bionic, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi, 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 64GB, tabletti
-
Apple iPad Mini 8.3" WiFi 64 GB A15 Bionic, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi 512GB M2, tabletti
-
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 64GB, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 1TB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 2TB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 512GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi + 5G 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 1TB, M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 2TB M2, tabletti
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 399 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi + 4G 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 13 €
Samsung Galaxy Tab A9+, suojakotelo/suojus
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 8,90 €
Apple iPad Pro 9.7, suojakotelo/suojus
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 8,90 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo/suojus
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 9,90 €
Samsung Galaxy Tab A8, suojakotelo/suojus
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 35 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo näppäimistöllä
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
Apple iPad Pro 11" (2021 5.gen) WiFi 128GB M1, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 11 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 388 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 668 px |
Tyyppi | IPS TFT |
Valmistaja | Apple, Beats |
Mitat | |
Pituus | 178,5 mm |
Leveys | 247,6 mm |
Paksuus | 59 mm |
Paino | 468 g |
Suoritin | |
Tyyppi | Apple M1 Octa-Core |
Nopeus | 3,2 GHz |
Kamera | |
Tarkkuus | 12 Mpx |
Lisätieto | Linssin aukko F/1.8 |
Päänäyttö | 11 tuumaa |
Kiintolevy | 128 Gt |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.0 |
WLAN | v. 802.11ax |
USB | On |
Lisäkamera | 7 mpx (edessä) |
Takuu | 12 kk |
GPS | On |
Akku | Li-poly |
Käyttöjärjestelmä | iOS |
EAN-koodi | 0194252185339, 0194252185605, 0194252185292, 0190199655904, 0194252185551, 0194252204054, 0194252185377, 0194252185568, 0194252204252, 0194252185070 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/apple-ipad-pro-11-2021-5gen-wifi-128gb-m1-tabletti/9745408
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.