Apple iPad Pro 12.9" (2021 5.gen) WiFi 1TB M1, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi, 256GB M2, tabletti
Apple iPad Pro 12.9" (2022) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 64GB, tabletti
Apple iPad Mini 8.3" WiFi 64 GB A15 Bionic, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi, 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 64GB, tabletti
-
Apple iPad Mini 8.3" WiFi 64 GB A15 Bionic, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi 512GB M2, tabletti
-
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 64GB, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 1TB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 2TB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi 512GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi 128GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 12.9" (2022 6.gen) WiFi + 5G 256GB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 1TB, M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 2TB M2, tabletti
-
Apple iPad Pro 11" (2022 6.gen) WiFi + 5G 512GB M2, tabletti
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 179 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
alk. 399 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi + 4G 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 13 €
Samsung Galaxy Tab A9+, suojakotelo/suojus
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 8,90 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo/suojus
-
alk. 8,90 €
Apple iPad Pro 9.7, suojakotelo/suojus
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 35 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo näppäimistöllä
-
alk. 12 €
Samsung Galaxy Tab A9, suojakotelo/suojus
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
Apple iPad Pro 12.9" (2021 5.gen) WiFi 1TB M1, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 12,9 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 732 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 048 px |
Tyyppi | Liquid Retina |
Valmistaja | Apple |
Mitat | |
Pituus | 280 mm |
Leveys | 214,9 mm |
Paksuus | 5,9 mm |
Paino | 641 g |
Suoritin | |
Tyyppi | M1 Octa-Core |
Nopeus | 3,2 GHz |
Kamera | 12 |
Päänäyttö | 12,9 tuumaa |
Kiintolevy | 1 000 Gt |
Lisäkamera | 7 mpx (edessä) |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.0 |
WLAN | v. 802.11ax |
USB | On |
GPS | On |
Akku | Li-Poly |
Käyttöjärjestelmä | iOS |
EAN-koodi | 0194252196403, 0194252196670, 0194252196366, 0194252196632, 0190199418158, 0194252213551, 0194252196625, 0194252213346, 0194252213636, 0194252196359, 0194252196441, 0194252196717, 0190199418325, 0194252196793, 0194252213469 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/apple-ipad-pro-129-2021-5gen-wifi-1tb-m1-tabletti/9745347
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.