Huawei MatePad 10.4" WiFi + 4G 64 GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 339 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 179 €
Lenovo Tab M11 10.95" 4G 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 179 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
alk. 569 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 256 GB, tabletti
-
alk. 117 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 13 €
Samsung Galaxy Tab A9+, suojakotelo/suojus
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 5,90 €
Autoteline tableteille
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 339 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 17 €
Samsung Galaxy Tab A8, suojakotelo/suojus
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 35 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo näppäimistöllä
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 179 €
Lenovo Tab M11 10.95" 4G 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 12 €
Samsung Galaxy Tab A9, suojakotelo/suojus
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 22 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4", suojakotelo/suojus
Huawei MatePad 10.4" WiFi + 4G 64 GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6901443378234, 6901443386055 |
Näyttö | |
Koko | 10,4 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 000 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
Tyyppi | 16:10 2K IPS |
Valmistaja | Huawei |
Mitat | |
Pituus | 155 mm |
Leveys | 245 mm |
Paksuus | 7,4 mm |
Paino | 450 g |
Suoritin | |
Tyyppi | HiSilicon Kirin 810 8-Core |
Nopeus | 2,27 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | On |
Bluetooth | v. 5.0 |
USB | On |
3G | On |
4G | On |
Kamera | 8 Mpx |
Päänäyttö | 10,4 tuumaa |
Kiintolevy | 64 Gt |
Lisäkamera | 8,0 Mpix (edessä) |
Muistikortinlukija | Muistikortti, MicroSD |
Tyyppi | MicroSD |
Käyttöjärjestelmä | Android 10.0 |
Akku | |
Akkukesto | 7 250 mAh |
Tyyppi | Li-poly |
Muisti | 4 000 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 339 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/huawei-matepad-104-wifi-plus-4g-64-gb-tabletti/9247760
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.