Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 10.6" WiFi + 4G 128 GB, tabletti
Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 10.6" WiFi + 4G 128 GB, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 232,31 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) ZAAN - tablet - Android 12 or later - 128 GB - 10.61" - 4GNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 232,31 € | 232,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Tab M10 Plus (3. sukupolvi) ZAAN - tabletti - Android 12 - 128 GB - 10,61" - 4GNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Tab M10 Plus 4g (3rd Gen) 10.61"" Snapdragon 680 128gb Myrskyn HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 246,14 € | 252,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LENOVO TAB M10 PLUS (3RD GEN) LTE 128 GT 10,6" TABLETTINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 249,00 € | 253,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Tab M10 Plus 4G (3. sukupolvi)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 249,00 € | 253,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 232,31 €
232,31 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,00 €
249,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 252,13 €
246,14 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,70 €
249,00 €
Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 10.6" WiFi + 4G 128 GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0194552945374, 0194552945404, 0194552945022, 0194552945046, 5902002139748, 0196379801413, 0196379801765, 0196379801734, 0196379801703 |
Näyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
Tyyppi | IPS TFT |
Koko | 10,6 tuumaa |
Valmistaja | Lenovo |
Suoritin | |
Tyyppi | MediaTek Helio P22T |
Nopeus | 2,3 GHz |
Kamera | 5 Mpx |
Kiintolevy | 128 Gt |
Lisäkamera | 2,0 Mpix (edessä) |
Takuu | 24 kk |
Muistikortinlukija | Muistikortti, MicroSD |
Tyyppi | MicroSD |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.0 |
WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac |
3G | On |
USB | On |
4G | On |
GPS | On |
Muisti | 4 000 |
Käyttöjärjestelmä | Android 8.0 |
Päänäyttö | 10,6 tuumaa |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
245,09 €
Alin hinta
232,31 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.