Samsung Galaxy Tab A7 10.4" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab S9 11", WiFi + 5G, 128 Gt, tabletti
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab Active5 8" 5G 128GB Enterprise Edition, tabletti
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 11", WiFi + 5G, 128 Gt, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab Active5 8" 5G 128GB Enterprise Edition, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 12.4" 5G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 256GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab Active3 8" WiFi 64GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) 10.4" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 12.4" 5G 256GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 12.4" WiFi 256GB, tabletti
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 179 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
alk. 399 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi + 4G 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 13 €
Samsung Galaxy Tab A9+, suojakotelo/suojus
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 8,90 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo/suojus
-
alk. 8,90 €
Apple iPad Pro 9.7, suojakotelo/suojus
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 35 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo näppäimistöllä
-
alk. 12 €
Samsung Galaxy Tab A9, suojakotelo/suojus
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab A7 10.4" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8806090668319, 8806090668210, 8806090668012, 8806090667893, 8806090668319, 8806090668210, 8806090668012, 8806090667893, 8806090707315, 8806090706646, 8806090706639, 8806090706691, 8806090706660, 8806090707445, 8806090707018, 8806090707421, 8806090707308, 8806090715181, 8806090707346, 8806090715617, 8806090707056 |
Näyttö | 10,4 tuumaa |
Valmistaja | Samsung |
Mitat | |
Pituus | 244,5 mm |
Leveys | 154,3 mm |
Paksuus | 7 mm |
Paino | 467 g |
Suoritin | |
Tyyppi | Octa core |
Nopeus | 1,8 GHz |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.0 |
WLAN | v. 802.11 b/g/n |
USB | On |
3G | On |
4G | On |
Akku | |
Akkukesto | 7 040 mAh |
Tyyppi | Li-poly |
Kamera | 12 Mpx |
Päänäyttö | 10,4 tuumaa |
Kiintolevy | 32 Gt |
Lisäkamera | 8 Mpix (edessä) |
Takuu | 12 kk |
Muistikortinlukija | |
Muistikortti | MicroSD |
Laajennettavissa | 1 000 Gt |
Käyttöjärjestelmä | Android 10.0 |
Muisti | 3 000 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/samsung-galaxy-tab-a7-104-wifi-plus-4g-32-gb-tabletti/9065247
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.