Samsung Galaxy Tab S7 Plus 12.4" WiFi 128 GB, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Samsung Galaxy Tab S9 11", WiFi + 5G, 128 Gt, tabletti
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab Active5 8" 5G 128GB Enterprise Edition, tabletti
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Samsung Galaxy Tab S9 11", WiFi + 5G, 128 Gt, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab Active5 8" 5G 128GB Enterprise Edition, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 12.4" 5G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 256GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S8+ 12.4" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" WiFi + 5G 64 GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab Active3 8" WiFi 64GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) 10.4" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 128GB, tabletti
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 399 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi + 4G 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 13 €
Samsung Galaxy Tab A9+, suojakotelo/suojus
-
alk. 8,90 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo/suojus
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 9,90 €
Samsung Galaxy Tab A8, suojakotelo/suojus
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 8,90 €
Apple iPad Pro 9.7, suojakotelo/suojus
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 22 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4", suojakotelo/suojus
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab S7 Plus 12.4" WiFi 128 GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8806090687648, 8806090623585, 8806090704499, 8806090624179, 8806092199347, 8806090687662, 8806090687631, 8806090624216, 8806090623523, 8806090613395, 8806090613357 |
Näyttö | |
Koko | 12,4 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 800 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 752 px |
Tyyppi | Super AMOLED |
Valmistaja | Samsung |
Mitat | |
Pituus | 185 mm |
Leveys | 285 mm |
Paksuus | 5,7 mm |
Paino | 575 g |
Suoritin | |
Tyyppi | Qualcomm Snapdragon 865 Octa-Core |
Nopeus | 1,8 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
USB | On |
Bluetooth | v. 5.0 |
Akku | |
Akkukesto | 10 090 mAh |
Tyyppi | Li-Ion |
Kamera | 13 Mpx |
Päänäyttö | 12,4 tuumaa |
Kiintolevy | 128 Gt |
Lisäkamera | 8 Mpix (edessä) |
Muistikortinlukija | |
Muistikortti | MicroSD |
Laajennettavissa | 1 000 Gt |
Käyttöjärjestelmä | Android 10.0 |
Muisti | 6 000 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/samsung-galaxy-tab-s7-plus-124-wifi-128-gb-tabletti/9065241?ref=hakuehdotus
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.