- ›Tietotekniikka
- ›Tabletit ja tarvikkeet
- ›Tabletit
- ›TCL Tab 10s 10.1" WiFi 32 GB, tabletti
TCL Tab 10s 10.1" WiFi 32 GB, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
TCL Tab 10L 10.1" WiFi 32GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 399 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi + 4G 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 13 €
Samsung Galaxy Tab A9+, suojakotelo/suojus
-
alk. 8,90 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo/suojus
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 9,90 €
Samsung Galaxy Tab A8, suojakotelo/suojus
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 8,90 €
Apple iPad Pro 9.7, suojakotelo/suojus
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 129 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 22 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4", suojakotelo/suojus
-
alk. 569 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
TCL Tab 10s 10.1" WiFi 32 GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4894461880433, 4894461880457 |
Näyttö | |
Koko | 10,1 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
Valmistaja | TCL |
Suoritin | |
Tyyppi | Mediate MT8768 |
Nopeus | 2 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac |
USB | On |
Kamera | 8 Mpx |
Päänäyttö | 10,1 tuumaa |
Kiintolevy | 32 Gt |
Lisäkamera | 5 Mpix (edessä) |
GPS | On |
Käyttöjärjestelmä | Android 10.0 |
Muisti | 3 000 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 349 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 899 €
Samsung Galaxy Tab S9+ 12.4", WiFi, 256 Gt, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 769 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi + 5G 256GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/tcl-tab-10s-101-wifi-32-gb-tabletti/10107738
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.