Canon CanoScan LiDE 400, tasoskanneri
Canon CanoScan LiDE 400, tasoskanneri osastosta Tasoskannerit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 94,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon Canoscan Lide 400 A4 TasoskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 94,86 € | 100,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon CanoScan LiDE 400 tasoskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CANOSCAN LIDE 400Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 99,90 € | 104,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon CanoScan Lide 400 -tasoskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon scanner canoscan lide 400Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 kpl varastossa | 115,99 € | 120,98 € | Katso tuotetta ▸ |
94,86 €
99,00 €
99,90 €
99,99 €
115,99 €
Canon CanoScan LiDE 400, tasoskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4549292119855 |
Valmistaja | Canon |
Asiakirjan enimmäiskoko | |
Korkeus | 297 mm |
Leveys | 216 mm |
Tyyppi | A4 |
Mitat | |
Pituus | 250 mm |
Leveys | 367 mm |
Korkeus | 42 mm |
Paino | 1,7 kg |
Optinen tarkkuus | 4800 × 4800 dpi |
Pikapainikkeet | |
Kopio | On |
On | |
Tyyppi | A4-kokoinen tasoskanneri |
Valittavissa oleva tarkkuus | 25 - 19200 dpi |
Esikatselunopeus | 7 s |
Värisyvyys | 48 bit |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.co.uk/scanners/canoscan-lide-400/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
115,99 €
Keskihinta
101,95 €
Alin hinta
94,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.