Ariete Blendy Pro, tehosekoitin
Ariete Blendy Pro, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 176,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ariete High Power Blender -tehosekoitin, 2000WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 176,90 € | 181,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete teräs 3 In 1 tehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 183,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete High Power BlenderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 180,99 € | 187,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ARIETE 577 HIGH POWER BLENDERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 189,90 € | 195,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ariete – Tehosekoitin (00C057700AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 194,95 € | 199,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
High power blenderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 214,99 € | 219,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 181,80 €
176,90 €
179,00 €
180,99 €
189,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,85 €
194,95 €
214,99 €
Ariete Blendy Pro, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003705118614 |
Teho | 2 000 W |
Valmistaja | Ariete |
Nopeusasetukset | 6 kpl |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Jäämurskain | On |
Mitat | |
Leveys | 18 cm |
Korkeus | 38 cm |
Syvyys | 20 cm |
Paino | 5,07 kg |
Tilavuus | 2 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
214,99 €
Keskihinta
189,46 €
Alin hinta
176,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.