Bosch VitaPower MMB6382M, tehosekoitin
Bosch VitaPower MMB6382M, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch tehosekoitin VitaPower Serie 4 1200 W teräs MMB6382MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 149,00 € | 153,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch tehosekoitin MMB6382M (ruostumaton teräs)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 149,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch VitaPower Serie 4 Tehosekoitin MMB6382M, ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 159,00 € | 159,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch VitaPower MMB6382MN, blender (stainless steel/black)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 187,90 € | 192,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch MMB6382MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 189,00 € | 192,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 153,95 €
149,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,00 €
159,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 192,80 €
187,90 €
189,00 €
Bosch VitaPower MMB6382M, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005216000, 4242005375332 |
Teho | 1 200 W |
Valmistaja | Bosch |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Jäämurskain | On |
Mitat | |
Leveys | 23 cm |
Korkeus | 41 cm |
Syvyys | 19,5 cm |
Paino | 4,3 kg |
Tilavuus | 1,5 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,00 €
Keskihinta
166,78 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.