Electrolux Create 3 E3TB1-4GG, tehosekoitin
Electrolux Create 3 E3TB1-4GG, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 42,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux Create 3 Tehosekoitin E3TB1-4GG, 1,5 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 42,95 € | 42,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Create 3 tehosekoitin E3TB14GGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 48,95 € | 53,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tehosekoitin Electrolux Create 3 E3TB1-4GGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 49,90 € | 53,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX E3TB1-4GG TEHOSEKOITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 55,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux tehosekoitin Create 3 E3TB1-4GGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 49,95 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Create 3 E3TB1-4GG -tehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,95 €
42,95 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 53,85 €
48,95 €
Toimitusaika 1-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,89 €
49,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 54,90 €
49,95 €
49,99 €
Electrolux Create 3 E3TB1-4GG, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543771752 |
Teho | 500 W |
Valmistaja | Electrolux |
Nopeusasetukset | 2 kpl |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Mitat | |
Korkeus | 19,6 cm |
Leveys | 19,5 cm |
Syvyys | 39,5 cm |
Tilavuus | 1,5 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,99 €
Keskihinta
48,61 €
Alin hinta
42,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.