- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Tehosekoittimet
- ›OBH Nordica Legacy 7749, tehosekoitin
OBH Nordica Legacy 7749, tehosekoitin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
OBH Nordica Twister Go White, tehosekoitin
OBH Nordica Twister Go 7744, tehosekoitin
OBH Nordica Blendforce, tehosekoitin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tehosekoittimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Tehosekoittimet
-
alk. 169 €
Wilfa BPF-1200S, tehosekoitin
-
alk. 85 €
Wilfa BLP-1200B Xplode Boost, tehosekoitin
-
alk. 191 €
Smeg BLF01, tehosekoitin
-
alk. 168 €
Smeg PBF01WHEU, tehosekoitin
-
alk. 89 €
Bosch VitaPower Serie 2 MMB2111S, tehosekoitin
-
alk. 189 €
OBH Nordica Infiny Mix+, tehoskekoitin
-
alk. 40 €
Wilfa BLEND 2GO BL-5002GO, tehosekoitin
-
alk. 129 €
Wilfa TXPLODE VITAL TITANIUM BBLSP-1800T, tehosekoitin
-
alk. 159 €
Wilfa BL7S-PB1800, tehosekoitin
-
alk. 70 €
Bosch VitaPower Serie 2 MMB2111T, tehosekoitin
-
alk. 32 €
Philips 3000 Seies HR2041/00, tehosekoitin
-
alk. 296 €
Sage the Boss To Go Plus, tehosekoitin
-
alk. 64 €
Electrolux Create 4 E4TB1-6ST, tehosekoitin
-
alk. 120 €
Ninja BN495EU, tehosekoitin
-
alk. 169 €
Bosch VitaPower MMB6384M, tehosekoitin
-
alk. 57 €
Wilfa BL-1000S, tehosekoitin
-
alk. 199 €
Bosch MMBH6P6B, tehosekoitin
-
alk. 47 €
Tristar BL-4430, tehosekoitin
OBH Nordica Legacy 7749, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 200 W |
Tilavuus | 1,7 l |
EAN-koodi | 5708642077491 |
Valmistaja | OBH Nordica |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 169 €
Wilfa BPF-1200S, tehosekoitin
-
alk. 85 €
Wilfa BLP-1200B Xplode Boost, tehosekoitin
-
alk. 191 €
Smeg BLF01, tehosekoitin
-
alk. 168 €
Smeg PBF01WHEU, tehosekoitin
-
alk. 89 €
Bosch VitaPower Serie 2 MMB2111S, tehosekoitin
-
alk. 189 €
OBH Nordica Infiny Mix+, tehoskekoitin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tehosekoittimet/obh-nordica-legacy-7749-tehosekoitin/7441357?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.