Smeg PBF01BLEU, tehosekoitin
Smeg PBF01BLEU, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta RoyalDesign.fi hintaan 168,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg Personal Tehosekoitin - Mikserit & Tehosekoittimet Tritan Musta - PBF01BLEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 168,00 € | 168,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Personal Blender -tehosekoitin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 169,00 € | 169,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg tehosekoitin PBF01WHEU (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Personal Blender PBF01BLEU -tehosekoitin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg Pbf01bleu TehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg PBF01BLEU pieni tehosekoitin kahdella 600ml pullolla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 169,00 € | 173,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 168,00 €
168,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 169,00 €
169,00 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 173,95 €
169,00 €
Smeg PBF01BLEU, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709313029 |
Teho | 300 W |
Valmistaja | Smeg |
Nopeusasetukset | 2 kpl |
Mitat | |
Leveys | 14 cm |
Korkeus | 33 cm |
Syvyys | 13 cm |
Paino | 1,8 kg |
Tilavuus | 0,6 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,00 €
Keskihinta
168,83 €
Alin hinta
168,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.