Lenovo ThinkPad Basis Dock 65W, telakka
Lenovo ThinkPad Basis Dock 65W, telakka osastosta Telakat ja näppäimistöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 91,48 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo ThinkPad Basic Dock - 65W (40A00065EU) EUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 91,48 € | 98,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo ThinkPad Basic Dock (40A00000WW) WW - ThinkPad-perusasema (40A00000WW) WWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 154,23 € | 154,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo ThinkPad Basic Dock - 65W EU (40A00065EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 114,90 € | 119,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ThinkPad Basic Dock - 65W.Edullinen perustelakka 65W virtalähteellä. 3 USB 2.0 -liitäntää, joista yksi Powered, 1 USB 3.0, VGA- ja Gigabit Ethernet (RJ45) -liitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 131,90 € | 136,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LENOVO ThinkPad Basic DockNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 180,90 € | 185,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 98,47 €
91,48 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,23 €
154,23 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,80 €
114,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 136,80 €
131,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 185,80 €
180,90 €
Lenovo ThinkPad Basis Dock 65W, telakka
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0887770918083, 0887770918052, 0887770616293, 0887770906684, 0887770917949, 5704174255574 |
Valmistaja | Lenovo |
Hintakehitys
Korkein hinta
180,90 €
Keskihinta
134,68 €
Alin hinta
91,48 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.