Samsung TQ50QN90CAT (50"), QLED-televisio
Samsung TQ50QN90CAT (50"), QLED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 1 099 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung QN90C 50" 4K Neo QLED TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 099 € | 1 106 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Tq50qn90c 50"" 4k Neo Qled - (löytötuote Luokka 2)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 411 € | 1 490 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Tq50qn90c 50"" 4k Neo Qled Smart-tv (2023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 790 € | 1 869 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Tq50qn90cat 50" Neo Qled-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 799 € | 1 799 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 50"" QN90C 4K Neo QLED Smart TV (2023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 799 € | 1 812 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SAMSUNG 50" 4K NEO QLED TV TQ50QN90CATXXCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 1 799 € | 1 828 € | Katso tuotetta ▸ |
1 099 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 1 490 €
1 411 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 1 869 €
1 790 €
1 799 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 812 €
1 799 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 828 €
1 799 €
Samsung TQ50QN90CAT (50"), QLED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 50 tuumaa |
Halkaisija | 125 cm |
Paneelin tyyppi | LED |
Valmistaja | Samsung |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
VESA-kiinnitys | |
Korkeus | 200 mm |
Leveys | 200 mm |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
VESA-yhteensopiva | On |
Picture in Picture (PiP) | On |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 4 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Elektroninen ohjelmaopas (EPG) | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 85 W |
Takuu | 24 kk |
Lapsilukko | On |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
WiFi | On |
EAN-koodi | 8806094908367 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 799 €
Keskihinta
1 616 €
Alin hinta
1 099 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.