Samsung UE55AU6905 (55"), LED-televisio
Samsung UE55AU6905 (55"), LED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 449,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung 55"" 4K UHD Smart TV (2022). MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 449,00 € | 452,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 4K UHD Smart TV UE55AU6905, 55"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 449,00 € | 453,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 55 AU6905 4K älytelevisio (2022)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 449,00 € | 461,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung AU6905 55 tuumainen UHD TV Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 449,00 € | 461,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung UE55AU6905 55" 4K UHD Smart TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 449,00 € | 473,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG UE55AU6905K 55"" UHD-TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 500 € | 506 € | Katso tuotetta ▸ |
449,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 461,90 €
449,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 473,90 €
449,00 €
500 €
Samsung UE55AU6905 (55"), LED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 55 tuumaa |
Paneelin tyyppi | LED |
Halkaisija | 138 cm |
Valmistaja | Samsung |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Mitat ilman jalustaa | |
Korkeus | 707,2 mm |
Syvyys | 59,9 mm |
Paino | 13,9 kg |
Leveys | 1230,5 mm |
Mitat jalustalla | |
Korkeus | 783,3 mm |
Syvyys | 250,2 mm |
Paino | 14,2 kg |
Leveys | 1230,5 mm |
Virrankäyttö (normaalitila) | 110 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
VESA-yhteensopiva | On |
Picture in Picture (PiP) | On |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 3 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Digitaaliäänilähtö optinen | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Elektroninen ohjelmaopas (EPG) | On |
Takuu | 24 kk |
Lapsilukko | On |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
WiFi | On |
EAN-koodi | 8806094419658 |
Hintakehitys
Korkein hinta
500 €
Keskihinta
457,48 €
Alin hinta
449,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.