Brother HL-L6300DWT, tulostin
Brother HL-L6300DWT, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 602 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Brother HL-L6300DWT Duplex, LAN/Wi-Fi, A4 -mustavalkolasertulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 602 € | 607 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother HL-L6300DWT Mustavalkolaser Lasertulostin - Yksivärinen - LaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 611 € | 611 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother Hl-l6300dwtNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 660 € | 660 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother HL-L6300DWT -tulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 27 päivää | 730 € | 737 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 607 €
602 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 611 €
611 €
660 €
730 €
Brother HL-L6300DWT, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Brother |
Valmistajan tuotesivu | http://www.brother.fi/printers/laser/hl-l6300dwt |
Mitat | |
Leveys | 400 mm |
Korkeus | 420 mm |
Syvyys | 396 mm |
Paino | 25,3 kg |
Takuu | 36kk |
Ensimmäisen sivun tulostus | 7,5 s |
Paperinkäsittely | |
Paperikapasiteetti | 570 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Paperin vastaanottokapasiteetti | 250 arkkia |
Laser | On |
Mustavalko | On |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Tulostusnopeus | 46 sivua/min |
Muisti | 256 Mt |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows 8 | On |
EAN-koodi | 4977766753388 |
Hintakehitys
Korkein hinta
730 €
Keskihinta
651 €
Alin hinta
602 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.